Главная  Гимназия глазами детей  Наши достижения  Наши учителя  Контакты  Авторизация 
 
 
Новости гимназии Вересень

                         ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2019

До 30 квітня 2019 року на сайті Українського центру оцінювання якості освіти будуть розміщені запрошення-перепустки (які учасникам потрібно роздрукувати самостійно).

Учасникам ЗНО-2019 потрібно заздалегідь ознайомитися із маршрутами доїзду до пунктів проведення ЗНО. У день проведення ЗНО необхідно своєчасно (триває з 10.15 до 10.50) прибути до пункту ЗНО з Сертифікатом, паспортом (або іншим документом, серія та номер якого вказані в Сертифікаті), запрошенням-перепусткою.

Учасники, які запізнились, до пункту проведення ЗНО не допускаються.

У разі пред’явлення копій Сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, учасник зовнішнього оцінювання до пункту ЗНО не допускається.

Харківський РЦОЯО окремо нагадує, що учасникам ЗНО заборонено використовувати засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації з часу входу і до моменту виходу з пункту проведення ЗНО.

Також, учасникам забороняється в день тестування:

1) приносити до пункту зовнішнього оцінювання небезпечні предмети або речовини, що становлять загрозу для життя та здоров'я людини;

2) протягом часу, відведеного для виконання сертифікаційної роботи: заважати іншим учасникам зовнішнього оцінювання виконувати роботу; спілкуватися в будь-якій формі з іншим учасником зовнішнього оцінювання під час виконання сертифікаційної роботи; списувати відповіді на завдання сертифікаційної роботи в іншого учасника зовнішнього оцінювання; виносити за межі аудиторії зошити із завданнями сертифікаційної роботи, їх окремі аркуші, бланки відповідей; мати при собі або на своєму робочому місці засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання (крім дозволених виробів медичного призначення, про наявність яких учасник зовнішнього оцінювання повинен повідомити працівникам пункту зовнішнього оцінювання до початку виконання роботи);

3) псувати майно закладу, у приміщенні якого розміщується пункт зовнішнього оцінювання, чи майно осіб, які перебувають у такому пункті;

4) персоналізувати сертифікаційну роботу.

У разі порушення однієї або кількох вимог, учасник за вимогою осіб, відповідальних за організацію та проведення ЗНО, має повернути їм матеріали зовнішнього оцінювання та залишити пункт ЗНО. Результат ЗНО в такому випадку анулюється Українським центром на підставі рішення апеляційної комісії за поданням регламентної комісії.

Інформація щодо підсумків реєстрації на ЗНО-2019 додається.


СТАРТУЄ ПРОБНЕ ЗНО – 2019

16 березня та 23 березня проводиться пробне ЗНО, головною метою якого є ознайомлення з процедурою тестування.

Для участі у пробному ЗНО зареєструвалися 12 757  учасників Харківської області. Пробне ЗНО буде проводитися у семи містах області: Балаклія, Ізюм, Красноград, Куп’янськ, Лозова, Харків, Чугуїв.

Аналіз статистичних даних реєстрації на пробне ЗНО показує, що основна частина учасників – це сьогоднішні 11-класники – 9245 чоловік (73% від загально їкількості). На відміну від основного тестування, в пробному зможуть спробувати свої сили і 10-класники, яких в області на пробне ЗНО зареєструвалося 1113 осіб.

Найбільша кількість учасників пробного ЗНО обрали українську мову і літературу – 10 889 чоловік або 87 %. Наступні три предмети –  математика (3704 чоловік, або 30%), англійська мова (2693 чоловік, або 21%), історія України (2348 чоловік, або 18 %).

Пробне ЗНО пройде у 62 закладах освіти: ЗВО – 23, у ЗЗСО – 30,  ЗПТО – 9, із залученням понад 2800 педагогів області.

Учасникам пробного ЗНО важливо у день проведення пробного ЗНО  необхідно з 10.15 до 10.50 прибути до пункту, адреса якого зазначена у запрошенні. Необхідно заздалегідь вивчити маршрут доїзду до пункту пробного ЗНО. Учасники, які запізнилися, до пункту пробного ЗНО не допускаються.

На пункт пробного ЗНО із собою необхідно взяти: паспорт або інший документ, що посвідчує особу; запрошення для участі у пробному ЗНО та картку учасника пробного ЗНО, дві-три ручки з чорнилом чорного кольору, за бажанням, маленьку прозору пляшку (без етикетки) з питною водою.

Для визначення результатів пробного ЗНО, учасники можуть у періоди 16- 18.03.2019 (українська мова і література) та 23-25.03.2019 (інші предмети) скористатися відповідним сервісом на сайті Харківського РЦОЯО в особистому кабінеті.

Правильні пробного ЗНО будуть оголошені 19.03.2019 (українська мова і література) та 26.03.2019 (інші предмети).

Результати пробного ЗНО будуть оголошені 19.03.2019 (українська мова і література) та 29.03.2019 (інші предмети).

 

ПЕРЕБІГ РЕЄСТРАЦІЇ НА ОСНОВНУ СЕСІЮ ЗНО – 2019

Спливають терміни реєстрації на ЗНО-2019: 18.03.2019 – останній день подання документів для осіб, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО, 25.03.2019  – для осіб, які вже мають повну загальну середню освіту. До 25.0.32019 триватиме внесення змін та перереєстрація на ЗНО.

Станом на 15.03.2019 по області зареєстровано понад 18 530 осіб, що становить   83 %  від запланованої  кількості по регіональному центру.

Найбільш обирані предмети для складання ЗНО після української мови та літератури - історія України, математика, англійська мова (інформацію у розрізі районів та обраних предметів надсилаємо у додатку).

На сьогодні для участі у ЗНО в Харківській області зареєструвалося 27 осіб, для яких будуть створені особливі умови в пунктах проведення ЗНО. 

 


 

 

ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2019

З 5 лютого на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО)testportal.gov.ua триває реєстрації на ЗНО-2019.

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ У ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ ЗНО

Під час основного періоду реєстрації (05 лютого до 25 березня 2019 року) подати документи для участі в додатковій сесії мають право особи, які не можуть пройти зовнішнє оцінювання під час основної сесії у зв’язку з тим, що:

 • у рік проведення зовнішнього оцінювання навчаються за кордоном;
 • за релігійними переконаннями не можуть узяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з окремих навчальних предметів, що проводиться в певні дні;
 • обрали для проходження зовнішнього оцінювання два навчальні предмети, тестування з яких проводиться під час основної сесії в один день;
 • вказали на необхідність створення особливих (спеціальних) умов проходження зовнішнього оцінювання, що можуть бути забезпечені лише під час додаткової сесії;
 • у період проведення основної сесії зовнішнього оцінювання з окремих навчальних предметів братимуть участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, складатимуть державні іспити, перебуватимуть за кордоном.

ПЕРЕВІРКА СТАНУ РЕЄСТРАЦІЇ

Перевірити стан реєстрації можна на веб-сайті УЦОЯО https://zno.testportal.com.ua/track у розділі «Стан опрацювання реєстраційних документів».

Сервіс надає можливість перевіряти та відслідковувати стан надходження документів, їх опрацювання, відправку сертифікатів за номером реєстраційної картки (що відображено в контрольно-інформаційному листку).Обробка реєстраційних документів триває до 10 робочих днів із моменту їхнього надходження до регіонального центру.

ПЕРЕВІРКА СТАНУ ВІДПРАВЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ

Відслідковувати стан надходження документівдо регіонального центру можна за допомогою веб-сервісівслужби, якою було здійснено відправлення (Укрпошти або Нової пошти).

ТИПОВІ ПОМИЛКИ РЕЄСТРАЦІЇ НА ЗНО-2019

 • не надано копію документа про повну загальну середню освіту
 • не надано копію документа про зміну імені/свідоцтва про розірвання шлюбу/витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про шлюб щодо підтвердження дошлюбного прізвища/рішення суду про розірвання шлюбу, де вказано про зміну прізвища на дівоче (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних)
 • не надано фотокартки або фотокартки не відповідають вимогам (дві однакові кольорові або чорно-булі фотокартки для документів, розміром 3*4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку особи)
 • немає у реєстраційні картці підпису заявника

Особа, якій відмовлено в реєстрації, до 25.03.2019 може повторно надіслати до регіонального центру новий комплект реєстраційних документів, усунувши причину відмови.


 

ОКРЕМІ ЗМІНИ У ПРОЦЕДУРІ РЕЄСТРАЦІЇ І ПОРЯДКУ ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗНО

Із 2019 року процедура реєстрації учасників та порядок визначення результатів ЗНО дещо зміняться порівняно з попередніми роками.

Відповідні зміни зафіксовано в Наказі Міністерства освіти і науки Україні від 07.12.2018 № 1353 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів щодо зовнішнього незалежного оцінювання» .

Так, для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання

в основний період реєстрації (цьогоріч – з 5 лютого до 25 березня) зможуть подавати документи особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, або розташованих на лінії зіткнення, або переселилися з них;

у додатковий період реєстрації (цьогоріч – з 3 до 20 травня) зможуть подавати документи особи, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та не встигли зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні в основний період реєстрації.

Важливим нововведенням є  розумне пристосування процедури переведення тестових балів з української мови і літератури для осіб з особливими освітніми потребами, які здобувають(ли) повну загальну середню освіту мовою, що не належить до слов’янської групи мов, або мовою корінних народів, та мають кількість тестових балів, меншу за поріг «склав/не склав». Для таких осіб буде встановлено адаптивний поріг (нижчий за звичайний), а всі тестові бали між адаптивним порогом і пороговим балом «склав/не склав», будуть переводитися в рейтингову оцінку «100 балів». Наприклад, якщо поріг «склав/не склав» ЗНО з української мови та літератури у 2019 році становитиме 23 бали, а адаптивний – 20 балів, то учасники, які здобували загальну середню освіту, наприклад, угорською мовою, й отримали 20, 21, 22, 23 тестових балів, отримають 100 балів на шкалі 100 – 200. Це дозволить таким особам брати участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти.

Нагадуємо, що ЗНО з  історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії можна складати кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами


 

СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2019

З 5 лютого 2019 року в Україні розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.

18 березня 2019 року – останній день реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна буде вносити до 25 березня 2019 року.

Програма реєстрації буде розміщена на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua.

Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися». Важливо правильно обрати категорію особи - учасника ЗНО:

 • для тих, хто у2019 році завершує навчання в закладі загальної середньої освіти (школа, гімназія, ліцей тощо) – категорія «Випускник закладів загальної середньої освіти 2019 року»;
 • для учнів (студентів, слухачів) закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які здобувають в поточному році повну загальну середню освіту, – категорія «Учень (слухач) закладів професійної (професійно-технічної) освіти».

ПАКЕТ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ

Випускники закладів загальної середньої освіти, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних подають до закладу, в якому навчаються, такий комплект реєстраційних документів:

 • копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові);
 • 2 фотокартки для документів розміром 3*4 см із зображенням, щовідповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері;
 • реєстраційну картку.

Навчальний заклад надсилає список випускників і комплекти реєстраційних документів до Харківського РЦОЯО поштовим відправленням.

Комплекти реєстраційних документів надсилаються рекомендованим листом у встановлені строки (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті) до Харківського РЦОЯО.

ПУНКТИ РЕЄСТРАЦІЇ

У разі потреби за консультацією або технічною допомогою з питань реєстрації можна звернутись до пунктів реєстрації. Перелік пункті реєстрації та графік їх роботи буде розміщено на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua та Харківського РЦОЯО zno-kharkiv.org.ua в розділі «ЗНО-2019».

У м. Харків пункт реєстрації буде діяти на базі: Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Центр довузівської освіти, кімната 6-53.

ОСОБЛИВІ (СПЕЦІАЛЬНІ) УМОВИ

Особи з особливими освітніми потребами, які потребують створення особливих (спеціальних) умов в пунктах проведення ЗНО, повинні разом з пакетом документів надати медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900.

ПРИЧИНІ ВІДМОВИ У РЕЄСТРАЦІЇ

 • ненадання документа(ів), що підтверджує(ють) достовірність інформації, зазначеної в реєстраційній картці;
 • надання недостовірної інформації;
 • подання реєстраційних документів особою, яка відповідно до вимог законодавства не має права на участь у зовнішньому оцінюванні;
 • відправлення реєстраційних документів після завершення встановленого строку реєстрації (особі, яка в період реєстрації не подавала реєстраційних документів) або перереєстрації;
 • неналежного оформлення документів, необхідних для реєстрації;
 • неможливості створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до медичного висновку.

 

 ПРО ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗНО У 2019 РОЦІ

16 та 23 березня 2019 року проводиться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (пробне ЗНО) для всіх бажаючих ознайомитися з процедурою ЗНО.

Участь у пробному ЗНО є добровільною.

Проведення пробного ЗНО здійснюється за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб. Вартість одного пробного тесту у 2019 році складає 132 гривні (по Харківському РЦОЯО).

З 08 до 31 січня 2019 року на сайті Харківського РЦОЯО (http://zno-kharkiv.org.ua) у розділі «Пробне ЗНО» відбудеться реєстрація на пробне ЗНО для мешканців Полтавської, Сумської та Харківської областей.

Для кожної особи, яка заповнила електронну форму реєстраційної заяви на веб-сайті ХРЦОЯО створюється інформаційна сторінка «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО», доступ до якої здійснюється за персональним кодом та РІN-кодом.

Учасники пробного ЗНО з іноземних мов зможуть пройти процедуру тестування з аудіюванням.

У разі одночасного проведення пробного ЗНО з декількох навчальних предметів особа може зареєструватися для складання тесту лише з одного із цих навчальних предметів.

Реєстрація на участь у пробному ЗНО вважається завершеною після надходження коштів для оплати послуг із проведення пробного ЗНО з обраного(их) особою навчального(их) предмета(ів) на рахунок, зазначений у реквізитах, що формуються одночасно з реєстраційною заявою.

Протягом періоду реєстрації можна додати предмет пробного ЗНО на інформаційній сторінці «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО». У такому разі необхідно надіслати реєстраційну заяву повторно.

Особи з особливими освітніми потребами, які потребують створення особливих (спеціальних) умов в пунктах пробного ЗНО, повинні повідомити про це ХРЦОЯО під час реєстрації окремим зверненням:

– особи з порушеннями опорно-рухового апарату, особи, які одужують після травм – про потребу виконання роботи в аудиторії на першому поверсі;

– глухі та особи з порушеннями слуху – про необхідність присутності перекладача жестової мови в аудиторії, де відбувається пробне ЗНО;

– особи, які користуються виробами медичного призначення, – про їх наявність.

КРОКИ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗНО

 1. Роздрукувати реєстраційну заяву та реквізити для сплати кожного замовленого предмета окремо.
 2. Власноруч оформити реєстраційну заяву та надіслати поштою до ХРЦОЯО.
 3. Оплатити послуги в будь-якій фінансовій установі або через послугу електронного платежу протягом трьох робочих днів із дня створення реєстраційної заяви.
 4. Перевірити оплату та надходження заяви через п’ять робочих днів із дня оплати та отримання ХРЦОЯО реєстраційної заяви.
 5. Перевірити статус надходження реєстраційної заяви до ХРЦОЯО через 10 робочих днів із дня здійснення поштового відправлення.
 6. Самостійно роздрукувати запрошення на пробне ЗНО з 25 лютого 2019 року зі сторінки «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО».

Особа, яка зареєструвалася, але не взяла участь у пробному ЗНО, має право отримати комплект тестових матеріалів пробного ЗНО у відповідному пункті проведення протягом трьох робочих днів (ураховуючи день проведення).

 

 

 


 

Наказ Українського Центру оцінювання якості освіти від 22.10.2018 №158 "Пpo затвердження Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року"

 

Наказ Українського Центру оцінювання якості освіти від 20.11.2018 №160 "Про затвердження Загальних характеристик сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року"

 

Наказ Українського Центру оцінювання якості освіти від 16.10.2018 №156 "Про затвердження Схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року"


 

 

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2019

 

ПЕРЕЛІК КОНКУРСНИХ ПРЕДМЕТІВ

 

Перелік конкурсних предметів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) подано у додатку 4 наказу Міністерства освіти і науки України від 11.10.2018 року № 1096.

 

У додатку (окрім обов’язкового конкурсний предмету для усіх спеціальностей та галузей знань – української мови і літератури) зазначені другий та третій конкурсні предмети з усіх спеціальностей (відбулися зміни порівняно з 2018 роком).

 

ТЕРМІН ДІЇ СЕРТИФІКАТІВ ЗНО

 

В 2019 році до закладів вищої освіти приймаються сертифікати ЗНО 2017, 2018 та 2019 років.

 

Результати з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються тільки з сертифікатів 2018 та 2019 років.

 

Вступники можуть подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж на чотири спеціальності.

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ СЕРТИФІКАЦІЙНИХ РОБІТ

 

На сайті УЦОЯО (testportal.gov.ua) в розділі «Предмети» можна ознайомитися з характеристиками сертифікаційних робіт та критеріями оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

 

МЕДИЧНИЙ та ПРАВНИЧИЙ НАПРЯМИ НАВЧАННЯ

 

Мінімальні значення кількості балів з вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія», галузі знань «Охорона здоров’я» з другого та третього конкурсних предметів – не менше 150 балів (біологія, хімія, фізика, математика). Не менше 130 балів – для спеціальностей «Фармація, промислова фармація», «Право», «Публічне управління і право», «Міжнародні відносини».

 

ПРОВЕДЕННЯ ЗНО ДЛЯ ОСІБ ІЗ ГЛИБОКИМИ ПОРУШЕННЯМИ ЗОРУ

 

Для осіб з глибоким порушенням зору, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, тести з української мови і літератури, математики, історії України, біології будуть адаптовані для використання шрифту Брайля.

 

Також під час додаткової сесії ЗНО-2019 буде організовано апробацію технології проведення ЗНО з української мови і літератури, математики, історії України, біології, яка передбачає використання комп’ютерної техніки та спеціальних програмних засобів для сліпих і слабозорих людей.

 


 

 

Інформаційне повідомлення для учнів, які складають ЗНО у 2019 році.

Що очікувати у ЗНО-2019

Термін проведення: 20 травня – 13 червня 2019 року.

Кількість предметів: кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів із переліку: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова. Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам ЗНО, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти» (ці ж програми були чинними під час розроблення тестових завдань 2018 року).

ЗНО=ДПА

• для учнів закладів загальної середньої освіти, які в 2019 здобувають повну загальну середню освіту, результати ЗНО з трьох предметів зараховуються як результати ДПА:

1. Українська мова і література (результат виконання завдань з української мови, у тому числі, власного висловлення на дискусійну тему).

2. Математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття).

3. Один з навчальних предметів (за вибором випускника): біологія, географія, фізика, хімія, іноземні мови.

• для учнів (слухачів, студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які у 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, результати ЗНО з двох предметів зараховуються як результати ДПА:

1. Українська мова і література (результат виконання завдань з української мови, у тому числі, власного висловлення на дискусійну тему);

2. Математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) на вибір учня (слухача, студента).

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти звертає увагу всіх, хто планує у 2019 році реєструватися для участі у ЗНО, необхідно завчасно потурбуватися про отримання паспорта. Реєстрація на ЗНО здійснюється за наявності паспорта.

Для забезпечення оперативного ознайомлення з актуальними новинами стосовно ЗНО-2019 створено безкоштовний мобільний додаток “Харківський РЦОЯО”. Завантажити офіційний мобільний додаток сайту “Харківський РЦОЯО” можна у Play Market.

Більше інформації: Український центр оцінювання якості освіти: www. testportal.gov.ua, Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти: www.zno-kharkiv.org.ua

Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України.

Додаткова інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст по зв’язкам з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496


 

УВАГА!!! 

Календар проведення ЗНО 2019 року можна переглянути тут>>

 

В нашей школе подготовка к ВНО очень сильно отличается от привычной картины. Весь объем знаний, необходимый к сдаче этого теста, старшеклассники получают в ходе обучения. И уникальность нашей системы подготовки к независимому тестированию в том, что для учеников 10-11 классов отдельно выделяются уроки для подготовки к тестированию, дети как бы репетируют сдачу тестов, отрабатывая материал, делая работу над ошибками.
И мы имеем результат на лицо – у наших учащихся лучшие результаты в сдаче независимого тестирования.

В 2018 году средний балл ВНО у наших выпускников – 184 балла!

 

 

 

 

1september 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016-2017 учебный год
 
Поздравляем:
 
- Артюха Яна, ученика 11 класса, занявшего II место на IV Всеукраинском этапе Всеукраинских ученических олимпиад по правоведению.
 
- призеров III (областного) этапа Всеукраинских ученических олимпиад по английскому языку:
Волкова Владимира (11 класс) II место
 
- призеров III (областного) этапа Всеукраинских ученических олимпиад по украинскому языку:
Голубенко Михаила (11 класс) ІІІ место
Прокопенко Екатерину (10 класс) ІІ место
 
призеров III (областного) этапа Всеукраинских ученических олимпиад по математике:
Стефанишин Софию (7 класс) І место
 
призеров III (областного) этапа Всеукраинских ученических олимпиад по правоведению:
Артюха Яна (11 класс) І место
 
Поздравляем призеров III (областного) этапа Всеукраинских ученических олимпиад по биологии:
Кравчук Артем (8 класс) I место
Стефанишин Софию (7 класс) I место
Кузнецова Данила (10 класс) II место
Довженко Марину (11 класс) III место 
 
Поздравляем Кузнецова Данила ученика 10 класса, занявшего III место на II (областном) этапе конкурса-защиты ученических работ Малой Академии Наук, секция "Технологические процессы и перспективные технологии".
 
Поздравляем Артюха Яна ученика 11 класса, занявшего III место на II (областном) этапе конкурса-защиты ученических работ Малой Академии Наук, секция "Правоведение".
 
Поздравляем Прококпенко Екатерину, ученицу 10 класса, занявшую III место на II (областном) этапе конкурса-защиты ученических работ Малой Академии Наук, секция "Социлогия".
 
Поздравляем Мазалова Илью ученика 10 класса, занявшего III место на II (областном) этапе конкурса-защиты ученических работ Малой Академии Наук, секция "Археология".
 
Поздравляем Кравчука Артема ученика 8 класса, занявшего III место на II (областном) этапе конкурса-защиты ученических работ Малой Академии Наук, секция "География".
 
Поздравляем Статинова Дениса ученика 9 класса, занявшего III место на II (областном) этапе конкурса-защиты ученических работ Малой Академии Наук, секция "Селекция и генетика".
 

Поздравляем призеров ІІ (районного) этапа Всеукраинских ученических олимпиад по английскому языку: 
Волкова Владимира (11 класс) ІІ место
Котова Дамиана (9 класс) ІІ место
Статинова Дениса (9 класс) ІІ место
Орлова Александра (8 класс) II место

Поздравляем призеров ІІ (районного) этапа Всеукраинских ученических олимпиад по биологии:
Кравчука Артема (8 класс) І место
Стефанишин Софию (7 класс) І место
Довженко Марину (11 класс) ІІ место
Кузнецова Дениса (10 класс) ІІ место
Статинова Дениса (9 класс)  ІІІ место

Поздравляем призеров ІІ (районного) этапа Всеукраинских ученических олимпиад по экономике: 
Лапкина Евгения (11 класс) ІІІ место

 
Поздравляем призеров II (районного) этапа Всеукраинских ученических олимпиад по химии:
Стефанишин Софию (7 класс) II место
 
Поздравляем призеров II (районного) этапа Всеукраинских ученических олимпиад по украинскому языку:
Голубенко Михаил (11 класс) I место
Прокопенко Екатерину (10 класс) I место
Волкова Владимира (11 класс) III место
 
Поздравляем призеров II (районного) этапа Всеукраинских ученических олимпиад по математике:
Стефанишин Софию (7 класс) I место
Томорко Веронику (7 класс) III место
Кравчук Марию (8 класс) II место
Пидпалого Ивана (8 класс) II место
 
 
Поздравляем команды "Юнисеф" и "Слобожане" с I и II местом на Всеукраинском турнире юных правоведов. В составе команд были ученики нашей гимназии Кравчук Мария (8 класс), Артюх Ян (11 класс) и Збинский Даниил (7 класс), Орлов Никита (9 класс).
 
Поздравляем призеров II (районного) этапа Всеукраинских ученических олимпиад по русскому языку:
 Довженко Марину (11 класс) III место
Статинова Дениса (9 класс) III место
 
Поздравляем призеров II (районного) этапа Всеукраинских ученических олимпиад по истории:
Кужельную Екатерину (8 класс) I место
Голубенко Михаила (11 класс)  II место
 
Поздравляем призеров конкурсов им. П. Яцика и им. Т.Г. Шевченко по украинскому языку и литературе 
Кузнецова Артема (4 класс) III место
Стефанишин Софию (7 класс) I место
Кужельную Екатерину (8 класс) III место
Голубенко Михаила (11 класс) I место

 

 

 

Аттестация

Харьковского частного учебно-воспитательного

комплекса «Вересень» Харьковской области 2016

Харьковский частный учебно-воспитательный комплекс «ВЕРЕСЕНЬ» Харьковской области, расположенный по адресу: г. Харьков, пр. Московский 230, был основан в 1996 году как дочерное предприятие общества с ограниченной ответственностью «Школа-сервис» гимназия «Вересень», которое в ходе реорганизации в 2000 году изменилось на учебно-воспитательный комплекс с гимназией «Вересень» в форме общества с ограниченной ответственностью, в связи с изменениями в составе учредителей были внесены изменения в устав и изменилась форма – в 2005 году стал называться Харьковский частный учебно-воспитательный комплекс «Вересень» Харьковской области. В связи с изменениями в действующем законодательстве и выходом учредителей из состава общества устав в новой редакции был зарегистрирован в 2011 году.

Здание, в котором расположен учебно-воспитательный комплекс, является коммунальной собственностью Харьковского городского совета. ХЧ УВК «Вересень» ХО арендует помещения согласно договору № 733 от 21.11.2011 года. Срок договора до 21.09.2018 года.

На год проведения аттестации в здании проведено капитальные ремонты: крыши, канализации, водопровода, системы электротепла и газоснабжения, заменены все окна на пластиковые, проведены ремонты учебных кабинетов и туалетных комнат для учащихся и воспитанников.

В дошкольном подразделении создано: лабораторию Монтессори, методический кабинет, игровую, столовую, спальню, раздевалку, костюмерную. В школе созданы такие учебные кабинеты: биологии, химии, физики, 2 кабинета английского языка, информатики, кабинет правоведения, истории и философии; актовый зал, библиотека.

Главной нашей гордостью является то, что в школе созданы все условия для полноценной жизни детей – инвалидов с такими заболеваниями как сахарный диабет и целеалкия (непереносимость глютена), бронхиальная астма, тяжелые формы аллергии, сколиоз, линкворная гипертензия и хроническая сенсоневральная тугоухость ІІ стадии. Нам удалось создать для них такую среду, которая позволяет им вести здоровый образ жизни.

Питание детей-инвалидов сбалансированное, в нем учтены нормы потребления углеводов и других необходимых веществ.

Таким образом, наши дети ведут здоровый образ жизни, по всем медицинским анализам мы видим, что диабет компенсирован, то есть мы растим полностью здоровый организм, все эти дети принимают самое активное участие в интеллектуальной и в творческой и спортивной жизни школы. Так как наше учебное заведение – школа полного дня, все участники учебно-воспитательного процесса обеспечены 3 разовым, а в садике 5-разовым полноценным питанием. Для формирования ИКТ - компетентности учителей и учащихся в учреждении функционирует кабинет информатики и информационно-коммуникационных технологий обучения, оборудованный на 9 рабочих мест. Кроме того, для осуществления учебно-воспитательного процесса и административно - хозяйственной деятельности используются 27 компьютеров, 3 интерактивных доски, 13 мультимедийных комплексов, 11 принтеров в том числе 4 -цветных. Обеспеченность компьютерной техникой составляет 5 учащихся на 1 ПК. В УВК действует свободный доступ к сети Интернет (Wi-Fi), создана административная локальная компьютерная сеть.

В школе функционирует 2 столовые и собственная кухня.

Учитывая миссию учебно-воспитательного комплекса – коллектив учебного заведения продолжает работать над внедрением в практическую деятельность ряда эффективных педагогических технологий, обеспечивающих надлежащее качество дошкольного и общего среднего образования: развивающая система М. Монтессори для детей от трех лет до 4 класса средней школы с последующим пребыванием в свободном познавательном пространстве Монтессори-лаборатории для учащихся основной и старшей школы; методика развивающего обучения Эльконина Д.Б. - Давыдова В.В. для учеников школы I степени; методика рационального чтения для воспитанников дошкольного детского учреждения и учащихся 1 класса; авторская методика организации УВП

Н.П. Гузика; научно-педагогический проект «Росток»; Технологии изучения английского языка «School of Tomorrow"; технология развития умственных возможностей детей «Интеллект» для учащихся основной и старшей школы.

Таким образом, в УВК есть все условия для организации и обеспечения учебно-воспитательного процесса. Следует отметить, что администрация, учителя и родительская общественность непрерывно ведут работу над совершенствованием этих условий.

С 2007 года основные усилия НВК направлены на построение и реализацию многовекторной модели образования, где в равной степени развиваются творческие способности, формируется научное мировоззрение учащихся; есть система поддержки и развития любознательных и одаренных детей, современная школьная инфраструктура, оборудованы научные лаборатории, творческие мастерские, создано инновационное образовательное пространство, в котором раскрывается потенциал каждого ребенка.

Концепции многовекторной модели образования подчинены все сферы деятельности УВК. Прежде всего – это кадры и сплоченная дружная команда. ХЧ УВК «Вересень» ХО на 100% укомплектован педагогическими кадрами в соответствии с уровнем квалификационных категорий и стажем работы. Вакансий нет. Обеспеченность кадрами происходит за счет штатных работников.

В Харьковском частном учебно-воспитательном комплексе «Вересень» ХО работает 39 педагогических работника, 35 на постоянной основе, 4 – совместителя с соответствующим образованием и должным уровнем профессиональной подготовки

С целью успешного внедрения инноваций обучение по всем внедренным в школе технологиям проходили все учителя. Таким образом, учитель, который непосредственно внедряет технологию, имеет как минимум одобрение остальных членов коллектива.

Администрация стимулирует педагогов на участие в профессиональных конкурсах. Сегодня в школе работают 5 победителей конкурса «Учитель года» различных уровней. Всего за разные годы было подготовлено 7 победителей, в том числе и Всеукраинского уровня.

В настоящее время в учреждении работают 2 кандидата наук, 1 доктор наук, 4 педагога имеют 2 высших образования в том числе 1 управленческое, 1 – три высших образования, учителей методистов – 9 человек , старших учителей – 4, учителей 2 категории – 9 человек .

Таким образом, наблюдается определенная система, которая подтверждает из года в год свою производительность. Мы используем самые различные методики, которые в конечном итоге помогают определить будущую профессию ребенка, на основании которых и учитывая запросы детей и родителей определяем профили для обучения в 10 – 11 классах.

В учебном комплексе создана материально-техническая и профессиональная база для того, чтобы открыть любой из предлагаемых Министерством науки и образования профилей.

За период существования профильного обучения в школе были открыты следующие профили: экономический, биолого-химический, историко-правовой, философский, физико-математический. Следует отметить, что абсолютно все дети поступили в вузы согласно выбранным профилям и являются старостами групп, потоков, курсов.

Ежегодно на протяжении последних 3 лет наши выпускники получают именные приглашения на обучение на бюджет ведущих ВУЗов Харькова.

Вся работа педагогического коллектива направлена на реализацию Государственной программы «Одаренная молодежь». Социально-психологическая служба проводит комплекс психодиагностических методик для выявления способных и одаренных учащихся.

В ХЧ УВК «ВЕРЕСЕНЬ» создан банк данных «Одаренный ученик», в котором в настоящее время насчитывается 23 интеллектуально одаренных учащихся. Для них разрабатываются индивидуальные учебные программы, их привлекают к участию в олимпиадах по предметам, в интеллектуальных, творческих конкурсах, способствуют развитию их способностей за пределами школы.

Важным показателем качества образования является результативность участия учеников учебного заведения в предметных олимпиадах III и IV этапов. Мониторинг показал, что значительно увеличилось количество предметов, в которых учащиеся занимают призовые места в олимпиадах районного уровня,

значительно увеличилось количество призовых мест на олимпиадах областного уровня,

Главное наше достижение, это безусловно участие всех старшеклассников в конкурсе-защите Малой академии наук, и призовые места в районном, областном и всеукраинских уровнях. Призовые места на различных этапах.

На протяжении последних 7-ми лет мы системно занимаемся турнирным движением.

В этом году впервые в подготовке принимали участие студенты вузов, которые ездили в составе наших команд на Всеукраинские турниры. Ежегодно мы занимаем первые, вторые и третьи места, а на турнире по правоведению мы выезжаем двумя командами, и в этом году заняли первое и второе место. И еще в этом году в турнире приняли участие учащиеся 7 и 8 класса.

Кроме этого, больше 70% учащихся принимают участие во всех международных интеллектуальных олимпиадах и занимают призовые места.

И особая гордость – это ежегодные результаты ВНО. В этом году средний результат по каждому предмету значительно выще, чем в Украине и в Харьковской области.

И, конечно же, мы гордимся тем, что по результатам ВНО наша школа заняла 52 место в Украине и 4 в Харькове, а по химии и биологии 4 место на Украине.

Этим кораблем успешно управляет команда под руководством кандидата юридических наук Павловской-Кравчук В.А. и 4 заместителей Волковой Т.И., Кармановой Г.В., Кондрашиной Е.С. и Полторацкой М.С.


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html

 


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html

 

 Nakaz1   Nakaz2

 

 

 

МАСЛЕНИЦА

В этом году мы весело и ярко отметили Масленицу.

Всю масленичную неделю дети и учителя готовились к празднику: создавали яркие стенгазеты, разучивали сценарий праздника и принимали участие в создании презентации для общего классного часа. А в пятницу у нас в гимназии были настоящие масленичные гулянья! Мы вышли на улицу, участвовали в конкурсах, перетягивали канат, прыгали в мешках и даже дрались подушками! А в конце сожгли куклу Морену, что ознаменовало прощание с зимой и скорый приход весны! Затем уже в школе мы устроили щедрую блинную ярмарку. Дети вместе со своими родителями испекли вкусные и румяные блинчики, которыми и угощали всех желающих! Ну а в конце дня мы все побывали на общем классном часу, где учащиеся 5 и 9 классов рассказали нам о Масленице и о ее традициях. 

SDC13410 SDC13411 SDC13412 SDC13413
SDC13414 SDC13415 SDC13416 SDC13417
 SDC13418  SDC13419  SDC13421  SDC13422
 SDC13423  SDC13424  SDC13426  SDC13427
 SDC13428  SDC13430  SDC13431  SDC13435
 
«НачалоПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 5 из 11